Kontaktlista lärare

Senast uppdaterad den 20 januari 2022

 

Lärare på gymnasial och grundläggande nivå:

Morgan Bergh

Gymnasiekurser: Historia, Samhällskunskap, Internationell ekonomi, Internationella relationer, Gymnasiearbete samhällskunskap

E-postadress: morgan.bergh@mark.se
Telefonnummer: 0707 60 53 21 

Agneta Fleck

Gymnasiekurser: Engelska
Gundläggande kurser: Svenska som andraspråk

E-postadress: agneta.fleck@mark.se
Telefonnummer: 0769 41 74 64

Lena Johansson

Gymnasiekurser: Matematik
Gundläggande kurser: Matematik

E-postadress: lena.johansson4@mark.se
Telefonnummer: 0707 59 64 88

Jeanette Kleinwechter

Gymnasiekurser: Engelska
Gundläggande kurser: Svenska som andraspråk

E-postadress: jeanette.kleinwechter@mark.se
Telefonnummer: 0320 21 73 27

Per Norberg

Gymnasiekurser: Matematik

E-postadress: per.norberg@mark.se
Telefonnummer: 0707 59 81 13 

Stig Strandberg

Gymnasiekurser: Engelska, Svenska, Svenska som andraspråk

E-postadress: stig.strandberg@mark.se
Telefonnummer: 0704 78 65 19

Carina Wall

Gundläggande kurser: Engelska

E-postadress: carina.wall@mark.se
Telefonnummer: 0769 41 74 98

 

Lärare på vård- och omsorgsutbildningen:

Therese Allgöwer

E-postadress: therese.allgower@mark.se
Telefonnummer: 0320 21 82 28

Jenny Boss

E-postadress: jenny.boss@mark.se
Telefonnummer: 0703 33 76 37

Sandra Johansson

E-postadress: sandra.johansson3@mark.se
Telefonnummer: 0704 81 77 28

Monica Lindskog

E-postadress: monica.lindskog@mark.se
Telefonnummer: 0728 56 39 80

Publicerad av: Marks kommun